Valitse sivu

Ota yhteyttä

Olemme täällä asiakkaitamme varten. Ota meihin yhteyttä, vastaamme mielellämme kysymyksiinne!

Quriiri yhteystiedot

Myynti

Ota yhteyttä myyntiimme soittamalla tai lähettämällä sähköpostia. Voit myös jättää yhteydenottopyynnön lomakkeen kautta.

+358 (0)10 349 3800

info@quriiri.fi

Tekninen tuki

Tekninen tukemme palvelee arkisin klo 9-17 osoitteessa:

tuki@quriiri.fi

Quriirin tiimi

Quriirissa työskentelee pieni ja tiivis porukka monipuolisia huippuosaajia. Ollaan yhteyksissä!

Lasse Lohikoski

Lasse Lohikoski

Liiketoimintajohtaja, perustaja

Autan mielelläni kaikissa myyntiin, liiketoiminnan kehitykseen ja kumppanuuksiin liittyvissä asioissa.

+358 50 581 9595

lasse.lohikoski@quriiri.fi

Gabriel Drescher

Gabriel Drescher

Kehitysjohtaja, perustaja

Vastaan mielelläni kaikkiin kysymyksiin liittyen teknologiaan, myyntiin, liiketoiminnan kehittämiseen, kumppanuuksiin ja ostoihin.

+358 40 555 1451

gabriel.drescher@quriiri.fi

Thomas Wahlberg

Thomas Wahlberg

Teknologiajohtaja

Vastaan yrityksen teknologian ja kehitystiimin johtamisesta, resurssoinnista sekä kehittämisestä.

+358 40 703 1990

thomas.wahlberg@quriiri.fi

Tanja Lipponen

Tanja Lipponen

Markkinointipäällikkö

Vastaan Quriirin markkinoinnista, viestinnästä ja brändin kehittämisestä.

+358 44 704 9763

tanja.lipponen@quriiri.fi

Tuomas Nissinen

Tuomas Nissinen

Lead Product Designer

Vastaan Quriirin tuotteen ja käyttökokemuksen kehittämisestä.

tuomas.nissinen@quriiri.fi

Tapio Palomaa

Tapio Palomaa

Senior front-end -kehittäjä

Päätehtäväni on Quriirin käyttöliittymän suunnittelu ja toteutus.

tapio.palomaa@quriiri.fi

Lasse Saarinen

Lasse Saarinen

Senior back-end -kehittäjä

Päätehtäväni on Quriirin taustatoiminnallisuuksien toteuttaminen siten, että palvelu toimii tehokkaasti ja luotettavasti.

lasse.saarinen@quriiri.fi

Jussi Hieta

Jussi Hieta

Back-end -kehittäjä

Päätehtäviini kuuluu Quriirin taustatoiminnallisuuksien kehitys ja ylläpito.

jussi.hieta@quriiri.fi

Toimistomme

Tervetuloa meille!

HQ – Espoo

Gräsantörmä 2
02200 Espoo

Oulu

Uusikatu 32, 2 krs.
90100 Oulu

Valmis aloittamaan? Koe tekstiviestin tehokkuus viestinnässä!