+358 10 349 3800 info@quriiri.fi
Valitse sivu

YRITYS

Yhteystiedot

Olemme täällä asiakkaitamme varten. Ota meihin yhteyttä, vastaamme mielellämme kysymyksiinne!

Ota yhteyttä

Alla olevalla lomakkeella voit olla meihin yhteydessä. Muista antaa myös yhteystietosi, niin palaamme pikimmiten asiaan! Voit myös halutessasi ottaa yhteyttä tällä sivulla näkyvien yhteystietojen avulla, tai suoraan henkilökohtaisesti avainhenkilöihimme.

* = pakollinen kenttä

Olen tutustunut

Yhteystiedot

 

Quriiri / NextUp Oy

Gräsantörmä 2, 02200 Espoo
info@quriiri.fi
+358 (0)10 349 3800
 www.quriiri.fi

Myynti

Myyntiin liittyvissä asioissa voit olla yhteydessä joko vasemmalla olevan lomakkeen avulla, soittamalla meille yllä olevaan numeroon, kontaktoimalla meitä henkilökohtaisesti tai lähettämällä sähköpostia osoitteeseen:

info@quriiri.fi

Tekninen tuki

Tekninen tukemme palvelee arkisin klo 9-17 osoitteessa:

tuki@quriiri.fi

 

Tiimimme

Lasse Lohikoski

Lasse Lohikoski

Liiketoimintajohtaja, perustaja

Autan mielelläni kaikissa myyntiin, liiketoiminnan kehitykseen ja kumppanuuksiin liittyvissä asioissa.

050 5819595

lasse.lohikoski@quriiri.fi

Gabriel Drescher

Gabriel Drescher

Kehitysjohtaja, perustaja

Vastaan mielelläni kaikkiin kysymyksiin liittyen teknologiaan, myyntiin, liiketoiminnan kehittämiseen, kumppanuuksiin ja ostoihin.

040 555 1451

gabriel.drescher@quriiri.fi

Risto Holappa

Risto Holappa

Senior sovelluskehittäjä

Sovelluskehityksen lisäksi olen suunnittelemassa ja toteuttamassa tuotteiden arkkitehtuuria, käyttöliittymiä ja käytettävyyttä.

risto.holappa@quriiri.fi

Kristian Vuorinen

Kristian Vuorinen

Senior DevOps-arkkitehti

Olen vastuussa DevOps-ratkaisujen suunnittelusta, käyttöönotosta ja ylläpidosta kehitys- ja tuotantoympäristössä.

kristian.vuorinen@quriiri.fi

Thomas Wahlberg

Thomas Wahlberg

Teknologiajohtaja

Vastaan yrityksen teknologian ja kehitystiimin johtamisesta sekä kehittämisestä.

thomas.wahlberg@quriiri.fi

Tanja Lipponen

Tanja Lipponen

Markkinointipäällikkö

Vastaan markkinoinnista ja viestinnästä sekä Quriirin brändin ylläpidosta ja kehittämisestä.

044 704 9763

tanja.lipponen@quriiri.fi

NextUp Oy

Valmis aloittamaan? Koe tekstiviestin tehokkuus viestinnässä!

Ota yhteyttä